NEJEDLÍCI Plus

Nejedlíci Plus je specializovaná odborná péče, která je mířena na konkrétní dítě. Součástí této péče je také spolupráce s multidisciplinárním týmem.

Naší inspirací k založení tohoto programu byl úspěšný šesti týdenní plán multismyslové stimulace. Jedná se o individuální a na míru šitý program péče pro rodiny dětí s problematickým příjmem potravy.

Využili jsme zkušenosti ze snoezelen terapie, propojili je s mezinárodními poznatky v oblasti hry s jídlem a přidali mnohem více. A tím vznikli Nejedlíci Plus

 

Co náš program obsahuje

 

 • 5 hodin odborných konzultací
  • úvodní konzultaci v délce 2 hodin: probereme spolu stravování Vašeho dítěte a možné první kroky k nápravě
  • 3 hodinové konzultace po dobu tří měsíců: zhodnotíme úspěšnost zvolených strategií, případně je upravíme

 

 • Vyhodnocení stravovacích návyků Vašeho dítěte
 • na základě stravovacího deníku, který povedete, zhodnotí odbornice na výživu výživové hodnoty jídelníčku bez otravného a komplikovaného vážení potravin. Obdržíte od nás jeho analýzu a návrhy, jak jídelníček šetrně obohatit o výživově hodnotné potraviny bez předražených výživových doplňků.
 • Etopedka Vám pomůže s chováním okolo stravování. Vyhodnotí jak stravovací deník, tak video nahrávky z domácího prostředí, protože v něm se dítě projevuje přirozeně. S Vaší spoluprací vytvoří strategie vedoucí ke zlepšení stravovacích návyků dítěte.

Pokud to bude nutné doporučíme další s námi spolupracující a osvědčené odborníky v oblastech gastroenterologie, otorinolaryngologie, psychologie a klinické logopedie nebo neurologopedie.

 

Program Nejedlíci Plus je určen pro dítě, které

 • neumí zpracovat kousky ve stravě
 • se nedaří přechod na pevnou stravu, odmítá vše kromě kašovité stravy
 • nejí potraviny konkrétní barvy, textury, teploty
 • se obává jídla a nechce stolovat s rodinou
 • má během jídla nežádoucí chování (pláč, odmítání, utíkání od jídla)
 • má jednu z diagnóz, která na sebe problematický příjem potravy většinou váže (porucha autistického spektra, vývojová dysfázie, downův syndrom, předčasně narozené dítě)

 

Cena programu je 7 500,- Kč

 

Objednávejte na obchod.kouzelen.cz 

 

Po uhrazení programu dostanete od nás informační email. V něm bude vypsáno, co je potřeba udělat před první konzultací. Po odeslání vyplněného dotazníku, deníku a odeslání videí budete kontaktování terapeutkou a ta si s vámi domluví termín první velké konzultace. Vše probíhá online

 

7 500 Kč
Skladem

 

Vaše rezervace je platná až po obdržení potvrzujícího e-mailu z naší strany.

Může se stát, že se nemůžete z různých důvodů na terapii, schůzku, konzultaci dostavit. Prosíme Vás o co nejčasnější informaci o tom, že nedorazíte. V případě zrušení schůzky budeme účtovat následující storno poplatky.
 

Pokud zrušíte schůzku před jejím rezervovaným začátkem uplatníme tyto storno poplatky z hodnoty služby:
do 24h - storno poplatek 0 %
do 12h - storno poplatek 40 %
méně než 12h - storno poplatek 70 %

Jsme malý tým, využíváme čas co nejvíce efektivně, aby se dostalo na každého zájemce co nejdříve. Pokud zrušíte schůzku v tak krátkém intervalu, že už nemáme možnost nabídnout Váš termín někomu jinému, je to komplikace pro nás i další klienty. Věřím, že toto pochopíte a budete respektovat.

Peníze za nevyčerpanou službu dle uvedených podmínek Vám vrátíme nejpozději do 5 dnů (v závislosti na způsobu původní úhrady).

Kód Kód: NEJEDLIPLUS0
Kategorie: Terapie
Zpět do obchodu