Young Living V-6 (303108)

Kaprylový/kaprinový triglycerid, olej ze semínek vinné révy (Vitis vinifera), olej ze semínek sezamu (Sesamum indicum), olej ze sladkých mandlí (Prunus amygdalus dulcis), olej z pšeničných klíčků (Triticum vulgare), olej ze semínek slunečnice (Helianthus annuus), olej z plodů olivovníku (Olea europaea)

Baleni:

- originální lahvička 236ml

999 Kč
Skladem

Nosné a masážní oleje jsou nezbytnou součástí vaší cesty s esenciálními oleji! Exkluzivní olej V-6® Vegetable Oil Complex od Young Living poskytuje bohatou, hydratační kombinaci rostlinných olejů pro vytvoření všestranného masážního olejového a nosného základu pro jakékoli ředění esenciálních olejů.

Nosné oleje jsou oleje přirozeně získané z rostlinných zdrojů a mají neutrální vůni. Nejsou těkavé, což znamená, že se nevypařují snadno jako esenciální oleje. Představují vynikajícího prostředníka pro ředění a masáž.

Olej Young Living V-6® je bez vůně, barvy a nezanechává skvrny na oblečení. Spolupracuje s vaší pokožkou, aby zlepšil její přirozenou bariéru, hydratuje a vyživuje suchou pokožku a přirozeně prodlužuje a zlepšuje roztírání esenciálních olejů. Použijte olej Young Living V-6® k vytvoření osobních masážních olejů, ke zředění esenciálních olejů pro citlivou pokožku nebo k vytvoření oblíbených domácích receptů s esenciálními oleji. Je to lehký, nemastný a rychle se vstřebávající nosný olej, který se hodí na vše.

 

Způsob použití:

Pro přímou aplikaci smíchejte 1 kapku esenciálního oleje v 5–40 ml oleje Young Living V-6® Enhanced Vegetable Oil Complex. Lze ho také použít k vytvoření vlastní směsi masážního oleje pro lokální aplikaci přidáním 15–30 kapek esenciálních olejů do 30–60 ml oleje Young Living V-6®. Olej Young Living V-6® lze nanést na pokožku před aplikací esenciálních olejů. Silnější oleje (skořice, hřebíček, máta peprná, tymián, oregano atd.) vyžadují větší zředění než jemnější oleje (smrk, fenykl, šalvěj atd.).

Před použitím řádně protřepejte.

Kód Kód: EOMOYLV60236
Jméno značky: Young Living
Kategorie: Masážní oleje
Zpět do obchodu