Young Living V-6 (3030500)

Kaprinový/kaprylový triglycerid, olej ze semínek sezamu (Sesamum indicum), olej ze semínek hroznů (Vitis vinifera), olej z jader sladkých mandlí (Prunus amygdalus dulcis), olej z pšeničných klíčků (Triticum vulgare), olej ze semen slunečnice (Helianthus annuus), olej z plodů olivovníku (Olea europaea)

Balení: 

- originální lahvička 944ml

2 149 Kč
Na dotaz

Nosné a masážní oleje jsou nezbytnou součástí vaší cesty s esenciálními oleji! Exkluzivní olej V-6® Vegetable Oil Complex od Young Living poskytuje bohatou, hydratační kombinaci rostlinných olejů pro vytvoření všestranného masážního olejového a nosného základu pro jakékoli ředění esenciálních olejů.

Nosné oleje jsou oleje přirozeně získané z rostlinných zdrojů a mají neutrální vůni. Nejsou těkavé, což znamená, že se nevypařují snadno jako esenciální oleje. Představují vynikajícího prostředníka pro ředění a masáž.

Olej Young Living V-6® je bez vůně, barvy a nezanechává skvrny na oblečení. Spolupracuje s vaší pokožkou, aby zlepšil její přirozenou bariéru, hydratuje a vyživuje suchou pokožku a přirozeně prodlužuje a zlepšuje roztírání esenciálních olejů. Použijte olej Young Living V-6® k vytvoření osobních masážních olejů, ke zředění esenciálních olejů pro citlivou pokožku nebo k vytvoření oblíbených domácích receptů s esenciálními oleji. Je to lehký, nemastný a rychle se vstřebávající nosný olej, který se hodí na vše.

 

Způsob použití:

Pro přímou aplikaci smíchejte 1 kapku esenciálního oleje v 1–8 lžičkách oleje V-6 Enhanced Vegetable Oil Complex. Pro lokální aplikaci smíchejte 15–30 kapek esenciálních olejů s 30–60 ml oleje V-6 Enhanced Vegetable Oil Complex. Silnější oleje (Cinnamon Bark, Clove, Oregano) vyžadují větší zředění než jemnější oleje.

Před použitím dobře protřepejte.

Kód Kód: EOMOYLV60944
Jméno značky: Young Living
Kategorie: Masážní oleje
Zpět do obchodu