Snoezelen

60 minut Snoezelen terapie v centru Kouzelen v Kuřimi

1 200 Kč
Skladem

Snoezelen představuje holistickou disciplínu a vědecký systém, který vznikl na přelomu 60. a 70. let v Holandsku. Samotný pojem je odvozen ze dvou holandských slov snuffelen (cítit) a doezelen (dřímat), která charakterizují podstatu Snoezelenu, a tedy smyslovou stimulaci a relaxaci.

Jedná se o metodu multismyslové stimulace, která se odehrává ve specificky upraveném příjemném prostředí a která prokazatelné zlepšuje celkový stav klienta.

Pro objednávání, prosím, využijte náš rezervační systém. Vaše rezervace je platná až po obdržení potvrzujícího e-mailu z naší strany.

Může se stát, že se nemůžete z různých důvodů na terapii, schůzku, konzultaci dostavit. Prosíme Vás o co nejčasnější informaci o tom, že nedorazíte. V případě zrušení schůzky budeme účtovat následující storno poplatky.
 

Pokud zrušíte schůzku před jejím rezervovaným začátkem uplatníme tyto storno poplatky z hodnoty služby:
do 24h - storno poplatek 0 %
do 12h - storno poplatek 40 %
méně než 12h - storno poplatek 70 %

Jsme malý tým, využíváme čas co nejvíce efektivně, aby se dostalo na každého zájemce co nejdříve. Pokud zrušíte schůzku v tak krátkém intervalu, že už nemáme možnost nabídnout Váš termín někomu jinému, je to komplikace pro nás i další klienty. Věřím, že toto pochopíte a budete respektovat.

Peníze za nevyčerpanou službu dle uvedených podmínek Vám vrátíme nejpozději do 5 dnů (v závislosti na způsobu původní úhrady).

Kód Kód: TEINSMOEZL60
Kategorie: Individuální
Zpět do obchodu