Senzorická světelná studánka

Senzorická světelná studánka - super stolek s hlubokým vodotěsným prostorem pro senzorické hraní se světlem a barvami  

Rozměry: 505 x 750 x 150 mm

8 990 Kč
Na dotaz

Studánka je vlastně stolek, který umí měnit barevnost podsvícení a tím barví písek nebo vodu, které do ní vložíte. Hluboký a vodotěsný prostor (talíř) otevírá nekonečné možnosti taktilního zkoumání různých materiálů a jejich vlastností. Navíc je pridanou hodnotou vizuální senzorický prvek - barevné světlo.

 

Pevná, ale průsvitná konstrukce studánky je hezká a praktická.  Lehce ji přesunete, je ideálně "štíhlá", aby prošla standardním rozměrem pokojových dvěří, lehce se udržuje čistá. Jeji vnitřní část je precizně formovaná tak, že pro hru nebo učení Vám postačí pouze malé množství vody, písku nebo jiného materiálu dle uvážení a volby.  Studánka je přiměřeně vysoká, aby i mladší děti dosáhly přes okraj na dno vnitřního prostoru a mohly s lehkostí podlehnout kouzlu objevování a zabrat se do hry: nabízí se použití rukou k objevování škály tekutých nebo pevných materiálů jako např. písek, hlína, plastelína, mouka, želé, pěna, suché těstoviny nebo luštěniny.

 

Světelná LED jednotka uvnitř studánky byla umístěna tak, aby prosvítila celou plochu pomůlcky jemným světlem rovnoměrně. Změnu barvy dosáhnete použitím dálkového ovladače. 

Senzorická světelné studánka má A+ energetický koeficient a je vodotěsná dle škály IP65. Obsahuje univerzální adaptér, kompatibilní pro síť v UK i v EU, který umožňuje nizkonapěťové napájení.  Nabitím akumulátora počas 8 hodin, dosáhnete průměrný výkon svícení na 5-10 hodin (v závislosti na zvoleném světelném programu).

 

Použitím Studánky a misek podpoříte třeba tyto oblasti učení:

• osobnostní rozvoj - spolupráce ve hře, senzorika
• proprioceptivní uvědomování - světlo a barvy, poznávání světa - pozoruj a zkoumej 
• fyzické vývoj - motorické zručnosti 
• matematika - delení, třídení, množiny

 

 

Kód Kód: SESEMOWATTAB
Jméno značky: TickiT
Kategorie: Senzorika
Zpět do obchodu