Peppermint (Máta peprná - 32046)

Olej z máty peprné (Mentha piperita)*
Může obsahovat: limonen**, linalool**
*100% čistý esenciální olej
**Přírodní složky esenciálních olejů
 

Balení:

- originální lahvička 15ml

- vzorek 2ml

139 Kč 929 Kč od 139 Kč
Skladem Na dotaz Zvolte variantu

Svěží, energický olej Peppermint plný mátové dobroty se vyrábí parní destilací za použití listů a stonků rostliny pro účinné povzbuzení. Tento osvěžující olej patří do čeledi hluchavkovitých. Je to oživující olej, který obsahuje mentol pro chladivý a stimulující pocit, když se nanese přímo na pokožku. Osvěžte tělo, mysl i ducha díky oživující vůni čistého oleje z máty peprné, jenž je obsažen v mnoha sprchových a koupelových produktech. Jednoduše ho použijte ve sprchovém gelu pro osvěžující ranní pocit nebo ho vklepejte na pulsní body pro přidanou motivaci během náročného cvičení.

Esenciální olej z máty peprné je neuvěřitelně univerzální. Je také nepostradatelnou složkou v mnoha oblíbených směsích esenciálních olejů od Young Living. Patří mezi ně směs Clarity, která je inspirovaná přírodou a podporuje prostředí bdělosti a soustředění.

 

  • Vlastnosti: svěží, chladivá a bylinková vůně.
  • Perfektní pro: podpora prostředí pozitivity a soustředění nebo zkombinování s vašimi oblíbenými produkty do koupele pro mátový začátek rána.
  • Dobře se hodí k: esenciální olej Ginger, Lavender a Lemon.

 Způsob použití:

  • Inhalace: Naneste několik kapek do dlaní a hluboce vdechujte, abyste si užili účinný životabudič.
  • Koupel: Přidejte několik kapek do vašeho oblíbeného sprchového gelu nebo šamponu pro veselé a osvěžující doplnění vaší ranní sprchy.
  • Masáž: Zřeďte 15 kapek v 10 ml oleje Young Living V-6® Enhanced Vegetable Oil Complex a vmasírujte do bolavých svalů pro zklidňující pocit po náročném cvičení.
  • Parfém: Vklepejte kapku na pulsní body a okolo výstřihu pro povznášející, mátovou vůni.
Kód Kód: EODRPPRMNT02 EODRPPRMNT15 Zvolte variantu
Jméno značky: Young Living
Kategorie: Jednodruhové
Zpět do obchodu