NEJEDLÍCI Profi

Nejedlíci pro profíky -  je praktický workshop určený terapeutům, logopedům, ergoterapeutům, psychologům, pracovníkům a zaměstnancům léčeben a pobytových zařízení pro klienty s poruchami příjmu potravy. 

V průběhu 16 hodinového  praktického školení Vás obeznámíme s etiologií poruchy příjmu potravy a jejími specifiky. Ukážeme Vám jak pracovat s doménami, které ovlivňují příjem potravy a následně Vám ukážeme různé techniky práce s těmito klienty. 

Zdůrazníme důležitost multioborové spolupráce. 

7 990 Kč
Skladem

Jedná se o speciálně vyvinutý program, ve kterém se snoubí poznatky z existujících a známých disciplín jako jsou neurovývojová stimulace, Snoezelen, bazální stimulace, hra s jídlem a další. Cílem je rozšířit spektrum přijímaných struktur, barev a teplot u klientů s problematickým příjmem potravy, který mimo jiné pramení z oslabeného smyslového zpracování. 

Kurzem Vás provedou naše zkušené diplomované speciální pedagožky a certifikované terapeutky ve zmiňovaných oborech.

Pro tento program máme minimální počet účastníků 10. 

Cena je uvedena za 1 účastníka. V případě zájmu o účast více terapeutů ze stejného zařízení nás neváhejte kontaktovat. Rádi Vám připravíme individuální nabídku kurzu.

Po absolvování kurzu budete mít:

  • jasné a konkrétní návody na aktivity s dítětem s problematickým příjmem potravy
  • dostatečné znalosti k objasnění problematiky rodičům nebo pečujícím osobám 
  • informace o oblastech, které nejezení ovlivňují 
  • přehled o dalších terapeutech, kteří se problematice věnují 

Dostanete osvědčení, že tuto konkrétní metodu můžete na svém pracovišti aktivně používat a dále využívat supervize a vedení autorky programu. 

Kód Kód: NEJEDLIPROFI1
Kategorie: Programy
Zpět do obchodu