NEJEDLICI pro profíky 18.-19.10.2024

Jedná se o praktický workshop určený pro profesionální terapeuty, napr. logopedy, ergoterapeuty, psychology, pracovniky a zaměstnancr  lázní a pobytových zařízení pro klienty s poruchami příjmu potravy.

V průběhu 2-denního školení Vás naučíme a prakticky předvedeme diagnostiku klientů s poruchou příjmu potravy a následně Vám ukážeme různé techniky práce s těmito klienty. 

Jedná se o speciálně vyvinutý program, ve kterém se snoubí poznatky s existujících a známých disciplín jako jsou neurovývojová stimulace, Snoezelen a multismyslová stimulace.

 

Kurzem Vás provedou naše zkušené diplomované speciální pedagožky a certifikované terapeutky ve zmiňovaných oborech.

 

Cena je uvedena za  1 účastnika. V případe zájmu o účast více terapeutů ze stejného zařízení  nás neváhejte kontaktovat. Rádi Vám přípravíme individuální nabídku kurzu.

Pro tento program nemáme minimální počet účastniků, tzn., že náš workshop si můžete objednat i jako individuální kurz.

7 999 Kč
Na dotaz

 

Pro objednávání, prosím, využijte náš rezervační systém. Vaše rezervace je platná až po obdržení potvrzujícího e-mailu z naší strany.

Může se stát, že se nemůžete z různých důvodů na terapii, schůzku, konzultaci dostavit. Prosíme Vás o co nejčasnější informaci o tom, že nedorazíte. V případě zrušení schůzky budeme účtovat následující storno poplatky.
 

Pokud zrušíte schůzku před jejím rezervovaným začátkem uplatníme tyto storno poplatky z hodnoty služby:
do 24h - storno poplatek 0 %
do 12h - storno poplatek 40 %
méně než 12h - storno poplatek 70 %

Jsme malý tým, využíváme čas co nejvíce efektivně, aby se dostalo na každého zájemce co nejdříve. Pokud zrušíte schůzku v tak krátkém intervalu, že už nemáme možnost nabídnout Váš termín někomu jinému, je to komplikace pro nás i další klienty. Věřím, že toto pochopíte a budete respektovat.

Peníze za nevyčerpanou službu dle uvedených podmínek Vám vrátíme nejpozději do 5 dnů (v závislosti na způsobu původní úhrady).

Kód Kód: NEJEDLIPROFI
Kategorie: Workshopy
Zpět do obchodu