NEJEDLÍCI Originál (online kurz)

Šest týdnů intenzivní kurz, který ukáže jak pracovat v rámci mutlismyslové stimulace s dítětem, které odmítá jídlo 

5 990 Kč
Skladem

Online kurz NEJEDLÍCI je určený pro rodiče dětí, které:

  • mají omezený jídelníček
  • nejedí kousky
  • jedí pouze vlhkou stravu
  • jedí jenom suché přílohy
  • jsou sondované

Kurz je vhodný pro děti od 1 roku.

Pojďme se společně podívat na způsob, jak dětem jídelníček rozšířit.  Hlavním cílem bude odbourat stres ze struktur a vůní spojených s jídlem.  

 

Pro koho kurz určený NENÍ?

Pro všechny, kteří hledají jednoduché a zázračné řešení. To totiž neexistuje. Změna přístupu k jídlu je dlouhou cestou, která vyžaduje trpělivost a čas. Pokud chcete vidět progres okamžitě a na dítě příliš tlačíte , jeho frustrace způsobená jídlem se jen prohlubuje.

 

Může se stát, že se nemůžete z různých důvodů na terapii, schůzku, konzultaci dostavit. Prosíme Vás o co nejčasnější informaci o tom, že nedorazíte. V případě zrušení schůzky budeme účtovat následující storno poplatky z hodnoty programu:

do 24h před zahájením programu - storno poplatek 0 %
v 1. nebo 2. týdnu zahájeného programu - storno poplatek 40 %
ve 3. a dalším týdnu zahájeného programu - storno poplatek 70 %
 
 

Jsme malý tým, využíváme čas co nejvíce efektivně, aby se dostalo na každého zájemce co nejdříve. Pokud zrušíte schůzku v tak krátkém intervalu, že už nemáme možnost nabídnout Váš termín někomu jinému, je to komplikace pro nás i další klienty. Věřím, že toto pochopíte a budete respektovat.

Peníze za nevyčerpanou službu dle uvedených podmínek Vám vrátíme nejpozději do 5 dnů (v závislosti na způsobu původní úhrady).

Kód Kód: NEJEDLIORGON
Kategorie: Programy
Zpět do obchodu