DYS-ko

60 minut speciálně pedagogické intervence- dyslexie, dysgrafie, dyskalkulie apod.

1 200 Kč
Skladem

Dyslexie, Dysgrafie, Dyskalkulie, Dysortografie a další specifické poruchy učení jsou v běžné třídě zastoupeny čím dál více.

Málokdy je při dnešním počtu žáků ve třídě v silách pedagoga se těmto dětem individuálně a kvalitně věnovat.

Pracujeme s čichovou, hmatovou a kinestetickou pamětí. Většinou stačí přijít na to, co doopravdy funguje v konkrétním případě, na což není ani ve třídě ani v pedagogicko psychologické poradně čas.

Přijdeme na způsob, který u Vašeho dítěte bude fungovat. Můžeme se setkávat pravidelně a hodnotit jeho rozvoj. Nebo se uvidíme jenom jednou.

 

Pro objednávání, prosím, využijte náš rezervační systém. Vaše rezervace je platná až po obdržení potvrzujícího e-mailu z naší strany.

Může se stát, že se nemůžete z různých důvodů na terapii, schůzku, konzultaci dostavit. Prosíme Vás o co nejčasnější informaci o tom, že nedorazíte. V případě zrušení schůzky budeme účtovat následující storno poplatky.
 

Pokud zrušíte schůzku před jejím rezervovaným začátkem, uplatníme tyto storno poplatky z hodnoty služby:
do 24h - storno poplatek 0 %
do 12h - storno poplatek 40 %
méně než 12h - storno poplatek 70 %

Jsme malý tým, využíváme čas co nejvíce efektivně, aby se dostalo na každého zájemce co nejdříve. Pokud zrušíte schůzku v tak krátkém intervalu, že už nemáme možnost nabídnout Váš termín někomu jinému, je to komplikace pro nás i další klienty. Věřím, že toto pochopíte a budete respektovat. 

Peníze za nevyčerpanou službu dle uvedených podmínek Vám vrátíme nejpozději do 5 dnů (v závislosti na způsobu původní úhrady).

Kód Kód: TEINDYSKO045
Kategorie: Individuální
Zpět do obchodu