Cypress (Cypřiš - 32019)

Olej z jehličí/ořechů/stonků cypřiše (Cupressus sempervirens)*

Může obsahovat: citrál**, limonen**, linalool**
*100% čistý esenciální olej
**Přírodní složky esenciálních olejů
 
Baleni:-
- originální lahvička 15ml
- vzorek 2ml
- nosní inhalátor 
129 Kč 819 Kč 129 Kč od 129 Kč
Na dotaz Na dotaz Na dotaz Zvolte variantu

Esenciální olej Cypress přináší pocit pozitivity a klidu už při prvním vdechnutí jeho čisté, dřevité vůně. Starověký strom cypřiš byl vždy známý pro svou sílu a odolnost, což svědčí o ukotvení, bezpečí a pokoji. Dalším slovem spojeným s tímto olejem je „zklidnění“, které často potřebujeme. Tento esenciální olej se využívá v péči o pleť, ve večerních koupelích a jako atraktivní vůně pro obě pohlaví.

Olej Cypress je plný alfa-pinenu a měl by být základní součástí vaší poličky s oleji. Je opravdu univerzální a dobře se hodí k dalším olejům Young Living pro použití při masáži a meditaci a v domácím tělovém mléku a peelingu. Cypřiše pochází z Francie a Španělska. Jejich botanické jméno Cupressus sempervirens je odvozeno z latinského slova „sempervivum“, které znamená „žít navždy“, což naznačuje jejich sílu a stabilitu.

  • Vlastnosti: oživující vůně přinášející klid s tóny útěchy a ukotvení.
  • Perfektní pro: prostředek pro zdravé vlasy, přidání do produktů pro péči o pleť a vůně pro vytvoření pocitu svěžesti, přijetí a bezpečí.
  • Dobře se hodí k: olej Frankincense a Cedarwood pro meditační atmosféru, olej Marjoram a Copaiba pro masáž a olej Aroma Siez a Frankincense pro kosmetické režimy.

Způsob použití:

  • Inhalace: Smíchejte s olejem Tea Tree a zhluboka vdechujte pro obnovující, svěží vůni.
  • Kosmetika: Přidejte do pleťové esence, séra nebo hydratačního krému pro každodenní dávku záře a hydratace a pro omezení vzhledu nedokonalostí pleti.
  • Koupel: Napusťte si vanu, přidejte 6–8 kapek oleje a nechte se přenést do lesa plného zemitých vůní.
  • Parfém: Vůně pro muže i ženy s veselým a charakteristickým aroma.
  • Masáž: Zřeďte několik kapek v 10 ml oleje Young Living V-6® Enhanced Vegetable Oil Complex a užijte si masáž poskytující dávku klidu a bezpečí.
  • Péče o vlasy: Přidejte několik kapek do oblíbených produktů pro péči o vlasy, abyste dosáhli zdravě vypadajících vlasů. Představuje také vítaný balzám pro pokožku hlavy!
Kód Kód: EODRCYPRES02 EODRCYPRES15 EODRCYPRESIN Zvolte variantu
Jméno značky: Young Living
Kategorie: Jednodruhové oleje
Zpět do obchodu